Patarimai Tėveliams

Ką tėveliai gali padaryti, kad vaikui kirptis būtų maloniau?

„Pukio" kirpyklėlė turi Jums keletą patarimų. Pirmas Jūsų vaiko įspūdis kirpyklėlėje yra labai svarbus: vaikas, patyręs  teigiamų įspūdžių ir emocijų,  mielai lankysis čia vėl,  kitu atveju, kirpimosi procesas  gali traumuoti vaiką psichologiškai ir tapti skausminga procedūra ne tik jam, bet ir tėvams ne vieneriems metams.

Veskite vaikus kirptis į  Vaikų kirpimo saloną.

Pasitarkite su draugais, artimaisiais, bei atraskite  kirpyklėlę, kur  Jūsų vaikai jausis gerai, kurioje jiems bus skiriama daugiau laiko ir dėmesio, nei įprastame grožio salone.

Pasitarkite su kirpyklėlės darbuotojais

Atvedę vaiką  įspėkite kirpėjus, jei tai bus pirmasis plaukų kirpimas, ar vaikas bijo, nemėgsta kirptis. Tai žinodami,  kirpėjai skirs Jūsų vaikui daugiau laiko.

Užsiėmimai namuose.

Pasitikėjimas yra viskas. Jei vaikas neleidžia Jums prisiliesti prie jo plaukų,  tai kirpėjui greičiausiai to irgi nepavyks padaryti. Namuose stenkitės dažniau šukuoti vaikų plaukus, leiskite jiems patiems tai daryti, tuomet tai galės padaryti ir kirpėjai.

Pasirinkite tinkamiausią laiką.

Neveskite vaikų kirptis tuo metu kai jie pavargę, alkani, sergantys, ar prieš tai buvo pas medicinos specialistus. Pasirinkite geriausią dienos laiką, ar dieną savaitėje. Jei vaikas bijo kirptis, pasitarkite su kirpyklėlės darbuotojais, jie jums skirs laiką, kai kirpyklėlėje  bus mažiau vaikų, ramesnė aplinka. Šeštadienis tokiems vaikams nėra tinkamiausia diena kirptis.

Leiskite susipažinti su kirpėju.

Prieš plaukų kirpimą, leiskite vaikui  pabendrauti, pažaisti su kirpėju- tai labai svarbu. Vaikas pasitikės kirpėju ir vėliau jam leis liestis prie plaukų. Jei sodinsite  tiesiai į kėdę, tikimybė, kad vaikas judės, muistysis, ar panikuos yra didelė.

Kantrybė

Būkite kantrūs, bei supratingi, stenkitės surasti kuo užsiimti salone, kol Jus priims kirpėjas. Dažnai kirpėjų užimtumas yra didelis, jie ims nerimauti, jei pradės jausti Jūsų nepasitenkinimą. Tai tik pablogins situaciją.

Pasirūpinkite

Jūs esate tėvai ir pažįstate savo vaiką geriau nei kas kitas. Jei matote, kad  galite padėti kirpėjams bendraujant su vaiku, pasakykite, jie bus dėkingi Jums ir tai padės pasiekti geriausią rezultatą.

Būkite kartu

Deja, bet kirpėjai nėra stebukladariai. Nepalikite vaiko ir nenueikite skaityti žurnalų ar gerti kavos. Vaikas visada jausis saugesnis matydamas Jus šalia ir labiau  pasitikės kirpėju. Kartais vaikai leidžia kirpti plaukus tik sėdėdami tėveliams ant kelių.

Niekada neverskite savo vaiko kirptis per prievartą.

Niekada nesivadovaukite principu- "jei jau esame čia, kirpkime plaukus, nesvarbu, kad vaikas verkia. Jis visada verkia kai kerpame plaukus."  Netraumuokite vaiko,  nes kitą kartą tik išgirdęs, kad reikės važiuoti į kirpyklėlę, jis ims panikuoti. Leiskite vaikui apsiprasti, bei skirkite laiko ir atvykite kitą kartą.

• Skirkite laiko savo vaikučiui.

Jei vaikas nesileidžia, bijo kirptis, tai siūlome bent keletą kartų vaiką tiesiog atvežti ne kirpti, o pažaisti.

Apdovanokite vaiką.

Jei vaikas mielai kirposi ir buvo kantrus sėdėdamas kėdėje, apdovanokite jį jam mielomis smulkmenomis. Kitą kartą bus dar kantresnis. 

Mes labai džiaugiamės, kad Jūs pasirinkote mūsų Kirpyklėlę!                                                     

Kirpimai ir manikiūras ne tik vaikučiams, bet ir suaugusiesiems!

DĖMESIO!!!

 

MŪSŲ SALONAS, SULAUKIANTIS DIDELIO KLIENTŲ SRAUTO, IEŠKO KIRPĖJO(-S)!!! Plačiau   

 

 MIELI KLIENTAI,

KIRPYKLĖLĖS TEL.: 863 777 999

"Pukio" kirpyklos administracija dirba darbo dienomis nuo 10:00 - 17:00 val.
Klientų registracija telefonu: 863 777 999 ir el. paštu: info@pukiokirpykla.lt, bus vykdoma tik administracijos darbo laiku.
Kitu laiku, maloniai prašome, naudotis mūsų 
rezervacija internetu.

 

KIRPYKLĖLĖ NEDIRBA:

Birželio    05d. 24d. 25d. 26d.

Liepos  3d. 6d. 10d. 17d. 24d. 31d. 

Primename, kad už "Pukio" kirpykloje suteiktas paslaugas, galima atsiskaitytI TIK GRYNAISIAIS PINIGAIS.

KIRPIMŲ KAINAS RASITE  čia->


MANIKIŪRAS!!!  Plačiau-->
Pas manikiūrų meistrę Svetlaną
kviečiame registruotis telefonu: 867010860 
Svetlanos darbais galite pasigrožėti čia-->

 

PATARIMAI TĖVELIAMS prieš keliaujant pas mus į kirpyklėlę. Arba skaitykite straipsnelį ->

 KARJEROS GALIMYBĖS!!! Plačiau ->