Apie Pukį

Idėja įsteigti specializuotą vaikišką kirpyklą Lietuvoje „Pukio" savininkams kilo viešint JAV - šalyje, kurioje turbūt labiausiai pasaulyje rūpinamasi vaikų poreikiais.

JAV patirti įspūdžiai „Pukio" savininkus įkvėpė sukurti žaismingą ir vaikų poreikius atitinkančią kirpyklą, į kurią kiekvienas norėtų ateiti.

„Pukio" koncepcija buvo kruopščiai vystoma, parenkant patogią vietą mieste bei kuriant kirpyklos interjerą, kuris akį trauktų įdomiais piešiniais. Kirpyklos šeimininkai pasirūpino žaismingomis ir vaikams patogiomis kirpimo kėdėmis, mažųjų mėgstamais animaciniais filmais ir kitais žaidimais.

Kadangi darbas su vaikais reikalauja ir kantrybės, ir sumanumo, „Pukis" itin daug dėmesio skyrė atrinkdamas personalą - padedami šios srities profesionalų, kirpyklos savininkai atsižvelgė ne tik į kandidatų patirtį, profesionalumą, bet ir charakterį bei išprusimą. „Pukis" siekia, kad su vaiku dirbantis kirpėjas lengvai užmegztų betarpišką kontaktą, skatintų vaiką bendrauti jam įdomiomis temomis.

Žinodamas, kad dažnai šeimai prireikia ir vaikiško masažo, savo svečiams „Pukis" pasiūlys ir kūdikių bei vaikų masažo ir mankštų procedūras. Įvairūs masažai bus siūlomi ir vaikų laukiantiems tėveliams.


Kirpimai ir manikiūras ne tik vaikučiams, bet ir suaugusiesiems!