top of page

Apie "Pukį"

Esame žaisminga, vaikams pritaikyta kirpykla, kurioje manikiūro ar kitas grožio paslaugas gali gauti ir suaugusieji.

Vaikų kirpykla Vilniuje_Vaikų kirpimas_Pukis_1

Viena pirmųjų vaikiškų kirpyklų Vilniuje!

Idėja įsteigti vieną iš pirmųjų specializuotą vaikišką kirpyklą Vilniuje „Pukio" savininkams kilo viešint JAV - šalyje, kurioje turbūt labiausiai pasaulyje rūpinamasi vaikų poreikiais.

JAV patirti įspūdžiai „Pukio" savininkus įkvėpė sukurti žaismingą ir vaikų poreikius atitinkančią kirpyklą, į kurią kiekvienas norėtų ateiti.

„Pukio" koncepcija buvo kruopščiai vystoma, parenkant patogią vietą mieste bei kuriant kirpyklos interjerą, kuris akį trauktų įdomiais piešiniais. Kirpyklos šeimininkai pasirūpino žaismingomis ir vaikams patogiomis kirpimo kėdėmis, mažųjų mėgstamais animaciniais filmais ir kitais žaidimais.

Kadangi darbas su vaikais reikalauja ir kantrybės, ir sumanumo, „Pukis" itin daug dėmesio skyrė atrinkdamas personalą - padedami šios srities profesionalų, kirpyklos savininkai atsižvelgė ne tik į kandidatų patirtį, profesionalumą bei charakterį. „Pukis" siekia, kad su vaiku dirbantis kirpėjas lengvai užmegztų betarpišką kontaktą, skatintų vaiką bendrauti jam įdomiomis temomis.

Atsiliepimai_Vaikų kirpykla Vilniuje_Vaikų kirpimas_Pukis_1

Klientų atsiliepimai

Pati geriausia vaikų kirpykla. Jau 9 metai kaip eina sūnus ir 6 metai kaip kerpasi dukra. Trečioji laukia eilės. Malonus personalas, geros kirpėjos, o vaikus paperka aplinka.

JURGITA L.

Laukiame jūsų „Pukio“ kirpykloje!

bottom of page